Fabrikamız
Fabrikamız

2018 yılında yeni fabrika binamızın faaliyete geçmesiyle, sahamız 10.000 m2’si kapalı alan olmak üzere toplamda 21.000 m2’lik bir alana ulaştı.

Hizmetlerimiz

Teknik servis, kalite kontrol ve Ar-Ge laboratuvarlarımızla, tekstil yardımcı kimyasalları ve denim kimyasallarının üretimini yapıyoruz.

 

Müşteri Memnuniyeti

Verdiğimiz tüm hizmetlerimiz, ürünlerimiz ve süreçlerimizle ilgili çözüm ortağınız oluyoruz.

 

 

Büyüyen Fabrikamız

1999 yılında tekstil yardımcı kimyasalları üretimine başladık. Zamanla artan talepleri karşılayabilmek ve daha iyi bir hizmet sunabilmek için 2018’de genişleyen depo alanlarımız, yenilenmiş üretim reaktörlerimiz ve iyileştirilmiş sistemlerimizle yeni binamıza taşınarak, daha kapsamlı bir hizmet vermeye devam ediyoruz.

2018 yılında yeni fabrika binamızın faaliyet geçmesiyle, fabrika sahamız 10.000 m2’si kapalı alan olmak üzere toplam 21.000 m2’lik alana ulaştı. Yenilenen binamızda, misafirlerimizin konaklaması için otel konforu sağlayan iki tane süit odamız, konferans salonumuz ve çalışanlarımız için dinlenme alanlarımız bulunuyor.

Sunduğumuz Hizmetler

Ar-Ge ve teknik servis ekiplerimiz ve kalite kontrol laboratuvarlarımız, yenilenen alan ve ekipmanlarıyla hizmete başladı. Laboratuvarlarımızda hammadde, yarı mamul ve mamul ürünlerin teknik incelemelerinin yanı sıra, tekstil materyalleri üzerindeki etkileri de inceliyoruz. AR-Ge laboratuvarımız, eklenen enstrümantal analiz cihazlarıyla formülasyonlar geliştirmenin yanı sıra, mevcut ürün performanslarını iyileştirme ve uluslararası standartlara uygun hale getirme çalışmalarına devam ediyoruz.

Yeni üretim alanımızı, çalışanlarımızın daha konforlu ve güvenli çalışabilmesi için tüm olası riskleri göz önünde bulundurularak özenle tasarladık. 

 


Mutlu Ettiğimiz Müşteriler

Müşteri taleplerine daha hızlı yanıt verebilmek, İSG şartlarını daha uygun hale getirmek için depolama alanımızı genişlettik ve ün depo, hammadde depo ve cep depo olmak üzere üç ana bölüme ayırdık.

Yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak için kalite kontrol ve teknik servis laboratuvarlarımızda, müşteriye özel ürün ve süreç konusunda daha hızlı çözümler sunuyoruz.

Deneyimli kadromuz; müşterilerimizin karşılaşabileceği olası sorunların önlenmesinde ve karşılaşabileceği problemlerin çözümünde çözüm ortağı olmayı sürdürüyor.